GUARDIAN TEAM FCI - AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
ENGLISH VERSION - WELCOME


STRONA PAPILLONÓW ZAPRASZA


miot B

20. 06. 2015 urodziły się 4 bardzo duże i mocne szczeniaczki!
Szczeniaczki są wolne od ATAXII - ATAXIA CLEAR by parents


KHAL Guardian Team FCI - Kal
PIESEK NR 1 / MALE 1 (Bardzo mocny piesek o czystym kolorze, bez burego nalotu, z bardzo efektownymi, szerokimi, białymi, znaczeniami na głowie, całym przedpiersiu i o białych przednich łapkach)

mieszka w Gdańsku

MIOT K (2015.06.20) / MALE 1
MIOT K (2015.06.20) / MALE 1


Kal vel Biszkopt w domku (3 miesiące)

KAL
KAL
KAL
KAL
KAL
KAL


Biszkopt z Gdańską paczką starszego rodzeństwa

GALERIA GDAŃSKIEJ PACZKI


Biszkopt w odwiedzinach w hodowli

GALERIA BISZKOPTAKING IN THE NORTH Guardian Team FCI - Ursus
PIESEK NR 2 / MALE 2 (Piękny, mocny, pręgowany piesek o rudym kolorze wyjściowym. MA piękną, efektowną białą głowe, szerokie, białe przedpiersie i białe przednie łapki. Bardzo byśmy chcieli żeby poszedł w ślady utytułowanego dziadka Int. Multi Ch ALAMO Sentinel i bardzo mocnych braci DRAGON'S HEART Guardian Team FCI i FRONTMAN Guardian Team FCI)

mieszka w Niemczech

MIOT K (2015.06.20) / MALE 2
MIOT K (2015.06.20) / MALE 2

KHALEESI Guardian Team FCI - Zosia
SUCZKA NR 2 / FEMALE 2 (Bardzo mocna suczka wystawowa. Pręgowana o czysto płowym kolorze wyjsciowym, z efektownymi, bardzo szerokimi, białymi, znaczeniami na głowie, białą szyją i całym przedpiersiem i białymi przednimi łapkami.
Myślimy że pójdzie w ślady starszych sióstr CH.PL CHILI Guardian Team FCI,
EVITA Guardian Team FCI i DIAMOND QUEEN Guardian Team FCI)


mieszka w Kielcach

MIOT K (2015.06.20) / FEMALE 2
MIOT K (2015.06.20) / FEMALE 2


ZOCHA pieszczocha :)

ZOCHA
ZOCHA
ZOCHA
ZOCHA
ZOCHA
ZOCHA
ZOCHA
ZOCHA
ZOCHA
ZOCHA


ZOCHA na wakacjach w hodowli

GALERIA BISZKOPTA

KAFFE VANILLA Guardian Team FCI - Nilka

SUCZKA NR 1 / FEMALE 1 (Pręgowana suczka o wyraźnej prędze i ciemno rudym kolorze wyjściowym. Ma mocny pigment i piękną, króciutką kufę.)

mieszka koło Legnicy

MIOT K (2015.06.20) / FEMALE 1
MIOT K (2015.06.20) / FEMALE 1


Nilka w domku

GALERIA NILKIRODZICAMI SĄ:

MŁ.CH.PL, CH.PL, CH. LT, CH.Vet
SMILING WILL Escort - Lolek
4 x Zw Mł; BOG; 3 x II BOG;
IV BOG; BOG junior;
II BIS baby; II BIS junior;
Zw. Klubu Terriera'09;
Zw. Polski'11;
28 x CAC; 15xBOS; 12xBOB;
4xCACIB; 4x res. CACIB;
14 x BEST VETERAN;
BEST VETERAN CLUB'15;
I BIS BEST VETERAN CLUB'15;
4 x I BIS BEST VETERAN;
III BIS BEST VETERAN,
IV BIS BEST VETERAN
HD A(A/A); ED: 0 (0/0)
NCL A-CLEAR (ATAXIA CLEAR)
STRONA LOLKA
ANNIE'S ANGEL
Guardian Team - NIULKA

Zw. Mł.; NJwR; BOB; BOS;
3 x CWC (CAC); BEST VETERAN
NCL A-CLEAR (ATAXIA CLEAR )

STRONA NIULKI

OCENA MIOTU PRZEZ KOMISJE HODOWLANĄ:

Przegląd miotu w dniu 14.08.2015 r
Joanna Szczepańska-Korpetta - międzynarodowy sędzia kynologiczny FCI


"Zaszczepione BIOCAN DHPPi+L i 2x odrobaczone. Bardzo dobra kondycja szczeniąt. Układ szczęk prawidłowy - nożycowy, uszy naturalne, ogony naturalne bez załamań, umaszczenie standardowe. Jądra u piesków rozwinięte prawidłowo. Charakter szczeniąt b. dobry."

NASZE SZCZENIACZKI SĄ WYJĄTKOWE

.....Psy to pasja całej naszej rodziny. Dbamy o nie jak o dzieci.
Prowadzimy prawdziwą hodowlę domową. Nasze psy nie siedzą całe dnie w kojcach, klatkach czy kenelach w oddzielnym pomieszczeniu, tylko mieszkają i śpią z nami. Dzięki temu są w pełni socjalizowane i prawidłowo reagują na każdą sytuację.
W ten sposób nie mamy kłopotów z relacjami w stadzie, a każdy z naszych psów to wspaniały przyjaciel i obrońca całej rodziny. Zawsze może przyjść i upomnieć się o pieszczoty, zabawę czy spacer. Nie wyobrażamy sobie rozłąki z nimi i nawet na wakacje zabieramy je ze sobą.
.....Nie oddzielamy suczek od maluszków, żeby rzekomo nie męczyć "wystawowych gwiazd" odchowem dzieci, co pozwala im przekazywać szczeniaczkom, prawidłowe nawyki zachowań wobec otoczenia. Stosujemy metodę wczesnej stymulacji neurologicznej szczeniąt i używamy zabawek interaktywnych, ponieważ dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci.
Nasze suczki, dokarmiają dzieci tak długo i tak często jak uważają że trzeba (minimum do drugiego miesiąca), cały czas uzupełniając ich dietę przeciwciałami, tak jak to się dzieje w naturze.
U nas maluszki można odwiedzać prawie od dnia narodzin, gdyż nasze suczki lubią ludzi, chowają się w rodzinnej atmosferze i nie obawiają się, że coś się może stać.
.....Ponieważ mamy mało psów karmienie ich BARF'em, czyli w najbardziej zbliżony do naturalnego sposób nie sprawia nam kłopotu. Dzięki temu nasze pupilki nie mają alergii, nie chorują i zawsze są pełne wigoru. Duży nacisk kładziemy na zdrowie naszych psów dlatego wszystkie są prześwietlone w kierunku dysplazji i wolne od Ataxji. Dzięki temu maluszki które przyjdą u nas na świat nie będą miały kłopotów z chodzeniem, a to bardzo ważne bo sport to wielka pasja każdego amstafa.
Na zimę zabieramy psy do miasta, dzięki czemu kruszynki są dobrze zsocjalizowane z ludźmi i innymi psami, natomiast na działce mają okazję przyjaźnić się z różnymi zwierzętami.
.....W razie wyjazdów wakacyjnych, gdzie nie chcą przyjąć do hotelu amstaffa, czy innych nieprzewidzianych zdarzeń, kiedy opieka nad psem może stanowić problem, serdecznie zapraszamy nasze dzieci do nas do hodowli. Mamy wielki ogrodzony teren spryskany przeciwko kleszczom (3000m2 lasu), mały tor do agility, dwie rzeki w pobliżu i duży dom z klimatyzacją cały dostępny dla psów. Dla każdego naszego dziecka zawsze znajdzie się w nim miejsce :)
.....Nasze dzieci opuszczają hodowlę zaszczepione, odrobaczone i nauczone czystości. Są w pełni przestawione na karmę i mają zahartowane żołądeczki, ponieważ mają możliwość spróbowania różnych smakołyków, kiedy jeszcze są na mleku matki, dzięki czemu w przyszłości nie mają kłopotów z trawieniem.
Dostają książeczkę zdrowia, metrykę uprawniającą do wyrobienia rodowodu ZKwP
(lub rodowód eksportowy FCI dla piesków wyjeżdżajacych za granicę), porcję karmy i wyprawkę.

.....Wszystkich zainteresowanych naszymi szczeniaczkami zapraszamy do darmowej rezerwacji, dającej prawo pierwszeństwa w wyborze szczeniaczka zaraz po jego urodzeniu.

CONTACT: ast@guardianteam.eu
Copyright GUARDIAN TEAM FCI. Rozpowszechnianie materiałów bez zgody GUARDIAN TEAM FCI - zabronione