GUARDIAN TEAM FCI - AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
ENGLISH VERSION - WELCOME


STRONA PAPILLONÓW ZAPRASZA


miot B
WALENTYNKOWE KSIĘŻNICZKI !
All puppies are free from ataxia - ATAXIA CLEAR (by parents)14 lutego na świat przyszły nasze dwie dziewczynki.

GRANDA Guardian Team FCI - GRANDA
DZIEWCZYNKA NR 2

Lives in a friendly kennel in Brok

MIOT G (2014.02.14)
MIOT G (2014.02.14)
MIOT G (2014.02.14)
MIOT G (2014.02.14)
MIOT G (2014.02.14)
MIOT G (2014.02.14)


GRANDA na wystawach GRANDA na wakacjach
u nas w hotelu
GRANDA w swoim domku
GALERIA GRANDY
GALERIA GRANDY
GALERIA GRANDY


GABI Guardian Team FCI - GABI
DZIEWCZYNKA NR 1

Lives in Szczecin

MIOT G (2014.02.14)
MIOT G (2014.02.14)
MIOT G (2014.02.14)
MIOT G (2014.02.14)
MIOT G (2014.02.14)
MIOT G (2014.02.14)


GABI w swoim domku

GABI
GABI z opiekunką
GABI
GABI z opiekunką
GABI
GABI z opiekunką


RODZICAMI SĄ:

Faiter CHEST OF STYLE
- CZESIO
import z Rosji
ur. 29-07-05
NCL A-CLEAR (ATAXIA CLEAR)
Ch PL CHILI Guardian Team FCI - PRINCY
2xJ BOS;2xJ BOB; 4xCAC; 3xBOS
ur. 11-08-09
NCL A-CLEAR (ATAXIA CLEAR )
STRONA PRINCESSY


OCENA MIOTU PRZEZ KOMISJE HODOWLANĄ:

Przegląd miotu w dniu 10.04.2014 r
Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny
Joanna Szczepańska-Korpetta; gr. III FCI


"Do kontroli przedstawiono bardzo ładne 2 suczki, dorodne, o doskonałych proporcjach, ogony naturalne bez załomków, uszy naturalne. Kondycja obu suczek wyśmienita, grubokościste. Szczenięta 3 x odrobaczone i 2 x zaszczepione Nobivac Puppy DP i DHPPi."

NASZE SZCZENIACZKI SĄ WYJĄTKOWE

.....Psy to pasja całej naszej rodziny. Dbamy o nie jak o dzieci.
Prowadzimy prawdziwą hodowlę domową. Nasze psy nie siedzą całe dnie w kojcach, klatkach czy kenelach w oddzielnym pomieszczeniu, tylko mieszkają i śpią z nami. Dzięki temu są w pełni socjalizowane i prawidłowo reagują na każdą sytuację.
W ten sposób nie mamy kłopotów z relacjami w stadzie, a każdy z naszych psów to wspaniały przyjaciel i obrońca całej rodziny. Zawsze może przyjść i upomnieć się o pieszczoty, zabawę czy spacer. Nie wyobrażamy sobie rozłąki z nimi i nawet na wakacje zabieramy je ze sobą.
.....Nie oddzielamy suczek od maluszków, żeby rzekomo nie męczyć "wystawowych gwiazd" odchowem dzieci, co pozwala im przekazywać szczeniaczkom, prawidłowe nawyki zachowań wobec otoczenia.
Nasze suczki, dokarmiają dzieci tak długo i tak często jak uważają że trzeba (minimum do drugiego miesiąca), cały czas uzupełniając ich dietę przeciwciałami, tak jak to się dzieje w naturze.
U nas maluszki można odwiedzać prawie od dnia narodzin, gdyż nasze suczki lubią ludzi, chowają się w rodzinnej atmosferze i nie obawiają się, że coś się może stać.
.....Ponieważ mamy mało psów karmienie ich BARF'em, czyli w najbardziej zbliżony do naturalnego sposób nie sprawia nam kłopotu. Dzięki temu nasze pupilki nie mają alergii, nie chorują i zawsze są pełne wigoru. Duży nacisk kładziemy na zdrowie naszych psów dlatego wszystkie są prześwietlone w kierunku dysplazji i wolne od Ataxji. Dzięki temu maluszki które przyjdą u nas na świat nie będą miały kłopotów z chodzeniem, a to bardzo ważne bo sport to wielka pasja każdego amstafa.
Na zimę zabieramy psy do miasta, dzięki czemu kruszynki są dobrze zsocjalizowane z ludźmi i innymi psami, natomiast na działce mają okazję przyjaźnić się z różnymi zwierzętami.
.....W razie wyjazdów wakacyjnych, gdzie nie chcą przyjąć do hotelu amstaffa, czy innych nieprzewidzianych zdarzeń, kiedy opieka nad psem może stanowić problem, serdecznie zapraszamy nasze dzieci do nas do hodowli. Mamy wielki ogrodzony teren spryskany przeciwko kleszczom (3000m2 lasu), mały tor do agility, dwie rzeki w pobliżu i duży dom z klimatyzacją cały dostępny dla psów. Dla każdego naszego dziecka zawsze znajdzie się w nim miejsce :)
.....Nasze dzieci opuszczają hodowlę zaszczepione, odrobaczone i nauczone czystości. Są w pełni przestawione na karmę i mają zahartowane żołądeczki, ponieważ mają możliwość spróbowania różnych smakołyków, kiedy jeszcze są na mleku matki, dzięki czemu w przyszłości nie mają kłopotów z trawieniem.
Dostają książeczkę zdrowia, metrykę uprawniającą do wyrobienia rodowodu ZKwP
(lub rodowód eksportowy FCI dla piesków wyjeżdżajacych za granicę), "instrukcję obsługi maluszka", porcję karmy i wyprawkę.

.....Wszystkich zainteresowanych naszymi maluszkami zapraszamy do darmowej rezerwacji, dającej prawo pierwszeństwa w wyborze szczeniaczka zaraz po jego urodzeniu.

CONTACT: ast@guardianteam.eu
Copyright GUARDIAN TEAM FCI. Rozpowszechnianie materiałów bez zgody GUARDIAN TEAM FCI - zabronione